Dovolená a Turecko

dovolenaNěkteří už od podzimu odpočítávají dny, jen aby už konečně přišla. Jiní rokem jen tak proletí a ani si nevšimnou, že už je tady.

Ano, řeč je o dovolené. A kde jinde ji strávit, jak co nejdál od všech těch povinností, které nás během roku těží. Dovolená Turecko je ta správná volba pro člověka, který chce nejen odpočívat, ale i poznávat. Turecko je se svými 320 slunečnými dny v roce, azurově zbarveným mořem, nejdelšími plážemi na světě, hedvábným pískem a mnoha pamětihodnostmi jednou z nejoblíbenějších destinaci pro celoroční dovolenou u moře. Není to jen země plná kontrastů, kterou omývá Černé, Egejské a Středozemní moře zároveň. Je to i krajina přeplněná tajemstvími a bohatou historií. Starověké civilizace a velkolepá Osmanská zda Římská říše dýchá z mnoha zachovalých památek, které byste při vaší návštěvě určitě neměli obejít. Pokud toužíte po lenošení na pláži a aktivní dovolené v kulturní odlišné zemi, dovolená Turecko je pro vás ta správná volba.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování a dovolená, Turecko se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *