Dovolené u moře se staly přístupné i pro studenty

dovolenaNejčastějším zjevem na letištích během letní dovolených jsou rodinky, které jdou společně trávit společné chvíle na příjemné dovolené. Právě rodinná dovolená je totiž stále tou nejčastější formou dovolené, jakou si našinci vybírají. V současnosti se však stává běžným trendem, že na u moře se vybírají i mnozí mladí lidé, povětšinou ještě studenti na středních a vysokých školách.

Několik cestovních kanceláří totiž využilo mezeru na trhu a začalo nabízet cenově nenáročné zájezdy pro mladé lidi. Velmi vyhledávanou destinací je Bulharsko, kde každým rokem směřuje stále více partií studentů, kteří si chtějí užít nezapomenutelnou dovolenou. Mimořádně lákavé na této zemi jsou ceny zboží a služeb, které jsou velmi přijatelné a to právě přitahuje studenty, kteří si nemohou dovolit utrácet přehnané množství peněz. Kromě Bulharska stoupl poptávku po takových formách zájezdů i do zemí jako Turecko a Španělsko , i když ne až v tak rozsáhlé formě, jako je tomu u Bulharsku. Je tomu tak z jednoho prostého důvodu a tím je vzdálenost od dané země, která nahrává právě ve prospěch země z Balkánského poloostrova. Vzdálenost je podstatná zejména kvůli tomu, že doprava při těchto zájezdech je z cenových důvodů realizována formou autobusu. Cesta do Bulharska trvá s přestávkami 22 až 24 hodin, což samozřejmě také není málo, stále je to však méně než při cestování do výše zmíněných destinaci.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bulharsko, Cestování a dovolená, Španělsko, Turecko se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Dovolené u moře se staly přístupné i pro studenty

  1. Slovensko napsal:

    Bulharsko je jedna z lacnejších krajín pre Slovákov. Služby sú tam porovnateľné ako na Slovensku. Dovolenka v Bulharsku sa plánuje dobre hlavne pre strednú triedu populácie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *